Kendi Başarı Hikâyenizi Yaratın

İç ortam havası kalitesi konusundaki artan farkındalık ve müşteri talepleri daha iyi anlaşıldıkça dünya genelinde birçok pazarda faaliyet gösteren Rainbow dağıtıcıları çeşitli pozisyonlar için sürekli uygun adaylar aramaktadadırlar. Dünya genelinde Rainbow bünyesinde çalışan, daha özgür bir yaşam tarzının keyfini çıkararak yaşayan binlerce insan arasına katılın. Profesyonel satışçı olmanıza veya daha önce satış deneyimine sahip olmanıza gerek yoktur. Deneyimli profesyonel satışçılardan eğitim alacak ve daha sonrasında başarılı olmanıza yardımcı olması için sürekli olarak destek alacak ve gerekli araçlarla donatılacaksınız.

Tam Zamanlı

Rainbow bünyesinde esnek çalışma saatleri arayan ancak yine de tam zamanlı bir işten elde edebileceği kazanca ulaşmak isteyenler için mükemmel kariyer fırsatları bulunmaktadır. Pazarlama, satış ve satış yönetimi alanlarında çok sayıda açık pozisyonumuz bulunmaktadır. Deneyim gerekli değildir, Bölgenizdeki bağımsız Rainbow Dağıtıcınız size ücretsiz olarak eğitim verecektir. Bölgenizdeki bağımsız Rainbow Dağıtıcınız başlamanız için gerekli her şeyi size verecektir.

Yarı Zamanlı

Rainbow bünyesindeki yarı zamanlı iş fırsatları yaşam tarzınıza uygun şekilde
ayarlayabileceğiniz Esnek çalışma saatleri içinde para kazanmanızı sağlayacak
ideal bir yoldur. Ev kredinizi ödemek, yeni bir ev veya otomobil satın almak,
üniversite için para biriktirmek, hayalinizdeki tatile çıkmak veya sadece günlük
giderlerinizi karşılamak için para kazanmak istiyor olabilirsiniz. Rainbow bünyesinde
haftada birkaç saat çalışarak para kazanma fırsatları bulunmaktadır.
Bu da her ay cebinize daha çok para girmesine ve hayattan daha fazlasını
almanıza yardımcı olabilir. Hatta, çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

Üniversite Öğrencileri

Birçok üniversite öğrencisi çok sınırlı bir bütçeyle yaşıyor. Üniversite masraflarınıza, kiranıza, günlük harcamalarınıza veya daha iyi bir otomobil hayelinize katkıda bulunabilecek ek gelir etmek istemez misiniz? Rainbow size yarı zamanlı iş fırsatları sunuyor. Haftada birkaç saat çalışarak cebinize daha çok para girmesini sağlayabilir ve hayattan daha fazlasını alabilirsiniz. Hatta, çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Rainbow Dağıtıcıları iyi bir kazanç elde etme fırsatı sunarak hayatı daha iyi yaşamanızı sağlamaya olanak tanımaktadır. Kariyerinizi bu yönde yapmayı tercih ederseniz etkinliği kanıtlanmış bir kariyer yolu da vaat ediyoruz. Bu konuda olumlu düşünüyor ve ek gelir elde etmek istiyorsanız neden Rainbow’a bir şans verin.

Kampanya, duyuru, bilgilendirmelerden haberdar ol!

Bizi Takip Edin
Çalışma Saatleri

Hafta İçi:        09.30 – 18.00
Cumartesi:    09.30 – 18.00

© 2024 Rainbow Türkiye – Tüm hakları saklıdır.

  • Ürünler
  • Teknik Servis
  • Temizlik İpuçları
  • İletişim