Temizlik İpuçları

Yakından Keşfedin

İç ortam havası suyla nasıl yıkanır?

Suyla yıkanmış ferah bir hava için Rainbow’unuzu odanın ortasına yerleştirmeniz ve “düşük” hava temizleme devrinde çalıştırmanız yeterlidir. Rainbow ayrıca evinizdeki havadaki kokuları giderebilir veya evinizdeki havanın hoş kokmasını sağlayabilir. Su haznesine Rainbow taze hava solüsyonu veya bir Rainbow kokusu eklemeniz önerilir.

Döşemeli mobilyalar nasıl temizlenir?
Rainbow çok sayıda kullanışlı ek parçayla gelmektedir; döşeme temizleme aracı bunlardan en kullanışlı olanları arasındadır. Döşeme temizleme aracı koltukların, sandalyelerin ve diğer ev mobilyalarının temizlenmesi için mükemmeldir. Yün, kürk ve hassas kumaşı olanlar da dâhil kıyafetlerin ve kabanların nazikçe temizlenmesinde de başarılı biçimde kullanılabilir.
Ulaşılması zor alanlar nasıl temizlenir?
Rainbow ızgara T temizleyicisi çok küçük ancak bir o kadar kullanışlı bir ek parçadır. İnce tasarımı sayesinde çamaşır makineniz, kurutucunuzun altını ve buzdolabınızın görünür soğutma ızgaralarını mükemmel şekilde temizler. Bu ek parçayı ayrıca evinizdeki veya aracınızdaki erişilmesi zor alanları temizlemek için de kullanabilirsiniz.
Minderler ve yastıklar nasıl temizlenmeli?
Minderlerinizi ve yastıklarınızı Rainbow’unuzla temizleyebileceğinizi biliyor musunuz? Rainbow, Aerofresh torbayı bu amaç için tasarlamıştır. Öncelikle minderinizi Aerofresh torbaya yerleştirin. Döşeme Temizleme aletini borunun ucuna taktıktan sonra torbayı sıkı bir şekilde boru etrafına büzü, Rainbow’unuzu çalıştırın ve bayat, tozlu havanın nasıl çekildiğini izleyin. Ardından, torbayı ve boruyu bırakmadan hortumu Rainbow’un hava çıkışına takın. Minderiniz suyla yıkanmış temiz havayla “şişirilecektir”.
Rainbow şişirme aleti nasıl kullanılır?
Hortumu Rainbow’un çıkış havası açıklığına bağladığınızda plaj toplarınızı, havalı yataklarınızı ve şişme oyuncaklarınızı Şişirme ek parçasıyla zahmetsiz şekilde şişirebilirsiniz. Dahası, şişirme aletini “emiş” modunda kullanarak pencere pervazları, buzdolabı ızgaraları ve cihazların arkası vb. gibi sıkışık alanların temizlenmesi için mükemmel bir araç elde edersiniz.
Sert yüzeyli zeminler nasıl temizlenir?
Temizlik sisteminize Rainbow RainJet ekleyerek seramik karolarınızı ve diğer sert zeminleri suyla temizleyebilirsiniz. Rainbow Clean Floor solüsyonu, hızlı ve göz alıcı sonuçlar için RainJet ek parçanızla birlikte kullanılabilecek bir sıvıdır. Bir RainJet edinmek için lütfen Rainbow yetkili dağıtıcınıza danışın.
Toz alma fırçası nasıl kullanılır?
Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz Toz alma fırçası ek parçasını eklemeyi unutmayın. Rainbow borunuza takın ve vakum gücüyle odanızı süpürün. Odanın bir ucundan başlayarak aynaları, storları, tülleri ve perdeleri, lamba başlıklarını ve pencere pervazlarını vakumla temizleyin. Tavandaki fan kanatlarına ve kornişlere, duvarlara ve yüksek tavanlara ulaşmak için toz alma fırçasını bir boru uzatmasına takarak temizliği bitirin. Toz alma fırçası hassas temizlik işleri için idealdir; ince kılları porselen, sanat eserleri, pencere storları gibi hassas malzemeleri nazikçe temizler. Ayrıca bu ek parçası köpeğinizi veya kedinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz; tozları, kirleri ve gevşek kıl ve tüylerini uzaklaştıracaktır. Bununla birlikte ev bitkileriniz üzerindeki tozların temizlenmesi için de mükemmeldir.
Püskürtücü aleti nasıl kullanılır?

Rainbow, dahiyane bir ek parça olan Rainbow püskürtücü ile kullanılabillir. Her zaman kullandığınız ev sprey ürünlerini uygulama için Rainbow püskürtücüyü, Rainbow borusuna takmanız, hortumu çıkış havası açıklığına bağlamanız ve Rainbow’u çalıştırmanız yeterlidir. Aynı zamanda püskürtücüye normal musluk suyu doldurarak ev bitkilerinizi nemlendirmek veya camlarınızı temizlemek için kullanabilirsiniz.

Görseller ve Videolar

Kampanya, duyuru, bilgilendirmelerden haberdar ol!

Bizi Takip Edin
Çalışma Saatleri

Hafta İçi:        09.30 – 18.00
Cumartesi:    09.30 – 18.00

© 2024 Rainbow Türkiye – Tüm hakları saklıdır.

  • Ürünler
  • Teknik Servis
  • Temizlik İpuçları
  • İletişim