Power Nozzle

Ayrı motora sahip Rainbow Elektrik Süpürgesi, halı döşenmiş tüm yüzeyler için size fazladan temizleme gücü sağlar.


Çıplak Zeminleri Temizleme…

Zemin & duvar fırçalarını kullanın. Temiz ve şık görünümlü sert zeminler ve marleylerde zemin ve duvar fırçası yüzey kir ve pisliklerinden kurtulmada mükemmel iş görür. Düzenli kullanım zemin parçalarında kaynaklanan çizilmeleri önlemede yardımcı olacaktır. Hava Akım Kontrolünü TAM GÜCE ayarlayın.

Halı Zeminleri Temizleme…

Rainbow Nozzle* kullanın. Rainbow’un hafif Rainbow Nozzle’ı halı ve büyük kilimlerinizin diplerindeki kirleri söker atar. Güçlü döner fırçası iplik, saç ve kiri gevşeterek halınızı yumuşak ve temiz bırakır. Aktif fırça ucu temizleyiciler halıların kenarlarında, süpürgeliklerde ya da mobilya kenarlarında oluşan kirden kurtulmanıza yardım eder. Hava Akım Kontrolünü TAM GÜCE ayarlayın.

Toz alma…

Toz alma fırçasını kullanın. Rainbow tozu suda hapsettiğinden, evinize suyla yıkanmış havayı bırakarak, evinizde daha az toz almanızı sağlar. Ancak, evinizi tamamen temiz tutmak istiyorsanız, pencere eşikleri, fotoğraf çerçeveleri, jaluziler, panjurlar, abajurlar, ışıklandırmalar, metal döküm süslemeler, ev bitkileri, şapkalar, elbiseler, bölmeler, kalın perdeler gibi tozların gözden kaçtığı yerleri unutmayın. Abajurlar ve benzeri kırılgan nesnelerde Hava Akım Kontrol Kapağını açarak emiş gücünü azaltın. Hassas cisimlerde hava akımı daha da azaltılabilir. İPUCU: Tavan vantilatör pervaneleri, kornişler ve örümcek ağlarına erişmek için toz alma fırçasını isteğe bağlı temin edilen uzatma hortumuna takın.

Duvarları temizleme…

Zemin & duvar fırçalarını kullanın. Tüm duvarlar...duvar kağıtlı, panelli yada boyalı... bunların tümü düzenli toz alma ve temizlemeye daha uzun süretemiz kalır. Tavandan başlayarak zemine doğru aşağı yönde hareketlerle yavaşça ilerleyin. En iyi sonuçlar için fırçanın üst ucunun duvara değmesini sağlayın. Duvarla fırçanın alt ucunun arasında ince boşlukla toz daha fırçanın kılları dokunmadan alınır, bu şekilde de çiziklerin önüne geçilmiş olur. Hava Akım Kontrolünü TAM GÜCE ayarlayın.