Test Sonuçları

Uzmanlar ve müşterilerimiz aynı fikirde ...
Rainbow dünyanın en iyi ev temizleme sistemi!
 
Bağımsız laboratuvar testleri, Rainbow Temizleme Sisteminin, filtreleme verimi açısından rakiplerinden daha üstün olduğunu ispatlamaktadır. Tipik bir ev ortamındaki pisliğin (ağırlığa göre) %99,997’sini yakalayan su bazlı/separatör teknolojisi, “fırçasız motoru” ve HEPA Gürültü Giderici filtresi ile, Rainbow diğer ürünlerin yapamadığını başarmaktadır.

 

Piyasada satılan markalı bir elektrikli süpürge ile Rainbow arasında yapılan karşılaştırma testinde iki makinanın toz hapsetme birimlerinde toplanan toz miktarları ve bu toz miktarlarını topladıktan sonra ki emiş güçleri ölçülmüştür.

Yeni toz torbası takılmış eletrikli süpürgedeki hava akımı dakika da 78 Feet küp iken, Rainbow’ un ki 56 Feet küp / dakika olarak ölçülmüştür. İki sistem de bir saat çalıştırıldıktan sonra, toz torbalı sistemin 360 GR. Toz topladığı ve hava akımının dakika da 45 Feet küpe düştüğü görülmüştür. Bu sıra da toz torbasının % 7’ si dolmuştur. Sistem 1 KG. toz topladığı zaman ( toz torbasının % 18’ i dolmuşken ) hava akımı 18 Feet küp / dakika olarak ölçülmüş ve 1400 GR. Toz topladığı zaman ( toz torbasının % 28’ i dolmuşken ) hava akımı sıfıra düşmüştür.

Bu arada aynı süreyle çalıştırılan Rainbow daki hava akımı sabit olarak kalmıştır. ( 56 Feet küp / dakika )