Hizmet Şartları

Rexair LLC
Bu Web Sitesi Hakkında Telif Hakkı, Sorumluluk Reddi ve Diğer Bilgiler


Bu Web Sitesindeki metin, düzen, resim ve grafiklerin telif hakları Rexair LLC şirketine aittir. Sitede görüntülenen ticari markalar, ticari isimler, hizmet markaları, kurumsal marka logoları ve amblemler Rexair’e aittir. Rexair’in ticari markalarını kullanmak için sınırlı lisanslar sadece yetkili distribütörlerimize aittir.

Bu Web Sitesinini içeriği, Rexair LLC’nin açık yazılı izni olmadan hiçbir amaç için kopyalanamaz veya görüntülenemez. Bu Web Sitesine erişim, kullanıcılara Web Sitesinin içeriğine veya Rexair’in fikri mülkiyetine ilişkin hiçbir lisans veya hak vermez.

Rexair, bu Web Sitesini hazırlarken doğru ve güncel bilgi vermeyi amaçlamıştır. Ancak Rexair, içerik hakkındahiçbir garanti veya teminat vermez. Bu sitenin içerdiği bilgiler “OLDUĞU GİBİ” ilkesiyle sağlanmakta olup, Rexair bu bilgilerin kullanımından veya yanlış kullanımından sorumlu değildir. Bu Web Sitesi, bildirim yapılmadan zaman zaman değiştirilecektir.

Bu Web Sitesine ilişkin ve bu Web Sitesi hakkındaki kullanıcı soruları, yorumlar ve diğer geri bildirim gizli olmayan bilgi muamelesi görecektir. Rexair LLC, bu tür bilgileri hiçbir şahsa bildirim yapmadan veya yükümlü olmadan çoğaltabilir, kullanabilir, açıklayabilir ve dağıtabilir.

Diğer web sitelerinin linkleri, kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir. Rexair LLC, diğer hiçbir sitenin içeriğinden sorumlu değildir.