Müşteri Görüşleri

Yıllardır Rainbow kullanıyorum. Gerçek temizliğin Rainbow ile yapıldığını daha iyi anladım.
Evşen DİZDAR


Harika bir ürün alerji problemini 1 ayda çözdü.
Gülay SEMİZ


On sekiz yıldır Rainbow kullanıyoruz. Eski model di, yeniledik ve çok memnunuz.
Nihat KAYA


Harika .Onunla temizlik yapmak çok keyifli.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum

Nurcan ŞUMLULUDAN


Muhteşem makina Rainbow,en ince ayrıntı bile düşünülmüş.Tam temizlik.Daha iyisi varmıdır.ÇOK MEMNUNUZ.
Aysun YALÇINKAYA


Rainbow´un sadece bir temizlik ürünü değil aynı zamanda sağlımız için de çok önemli bir cihaz olduğunu gördüm.
Halime AKTÜRK (Ev Hanımı)


Kullanmaya başladığımız günden beri evimizin havasının değiştiğini çok bariz farkettik.
Zehra ERGÜN (Ev Hanımı)

Harika. Onunla temizlik yapmak çok keyifli. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
Nurcan ŞUMLULUDAN


Ben 1993 yılından beri Rainbow kullanıcısıyım. Ankara´dan Kuşadası´na taşındım. Halen RAINBOW 2008954 seri nolu ve 6127848 elektrik süpürgesi seri nolu süpürgemi keyifle kullanıyorum. Ancak arkadaşlar telefonla ulaşıp sorunumuzun olup olmadığını sorup rutin kontrollarını yapıyorlardı. Şimdi adres değişikliğinden ötürü bize ulaşamaya bilirler diye size iletişim adresini gönderiyorum. Size işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım. 
Can Ayşe ERYILDIZ

Bu kadar güzel temizleyen bir süpürge görmedim. Halı yıkaması da muhteşem. Su arıtmayı henüz kullanmadık. Aama eminim ki o da güzeldir. Zeynep Hanım´a teşekkür ederiz.
Özden ÇİFTÇİ

Bu temizlik harikasıyla yeni tanıştım, çok memnun kaldım.
Ayşe ŞİMŞEK

Rainbow ile 1997 yılında büyük kızımın astım-bronşit hastalığı yüzünden tanıştım. 16 yılda iki makina kullandım. Her bir model diğerinden çok daha üstün oluyor. Ortalama 7 - 8 senede bir makina değiştirdiğinizi ve bir defa alıp bu kadar uzun süre gerçek bir temizlik yaptığınızı düşünürseniz, fiyatın o kadar da yuksek olmadığını anlarsınız. İddia ediyorum ki bir defa Rainbow kullanan bir daha başka bir elektrik süpürgesi kullanamaz. Teşekkürler RAINBOW.
Nazmiye Canan ZENGİN

Anlatmakla olmaz, görmek, kullanmak ve onunla birlikte yaşamak lazım. Ancak, mutlaka bir görüş yazmam gerekiyorsa: normal bir ev yaşamı olan, yaşamak isteyen dostlarıma ya pazardan gidip bir çalı süpürgesi alsınlar ya da RAINBOW alsınlar ve sebep olanlara da dua etsinler. Yazlık evim için 2. bir makine aldım. Eski makineme ücretsiz bakım yapıldı. Ayrıca mutfağıma Su arıtma cihazı da hediye edildi. Bütün bu işler zamanında ve en kaliteli şekilde halloldu. Teşekkürrler RAINBOW. Teşekkürler, satış görevlisi Belma Aktugan.
Erdal GÜNER

6 yıldır Rainbow kullanıyorum. Kullanması o kadar kolay ve keyifli bir makine ki.. Mükemmelliyetçi, zor beğenen ve titiz bir yapım olmasına rağmen Rainbow´dan inanılmaz memnun kaldığımı söylemek istiyorum. Artık başka bir süpürgeyi kesinlikle kullanamam. Satış sonrası hizmetlerinden de çok memnun kaldım. Makinemi benden daha iyi takip ediyor, bakım zamanlarını aksatmadan ve ücretsiz evime gelerek yapıyorlar. Rainbow´un diğer süpürgelerden farkını kısaca şöyle anlatabilirim; Eğer Rainbow bir elektrikli süpürge ise piyasadaki diğerleri elektrikli süpürgeden başka birşey oluyorlar. Diğerleri elektrikli süpürge ise de Rainbow bambaşka birşey oluyor. Kesinlikle aynı kategoriye konamazlar.. Teşekkürler..

Orkide KULELİ

Diğer süpürgelerden farkını şöyle anlatabilirim. Eğer Rainbow bir elektrikli süpürgesi ise piyasadaki diğerleri elektrikli süpürgeden başka birşey oluyorlar. Diğerleri elektrikli süpürge ise de Rainbow bambaşka birşey oluyor. Kesinlikle aynı kategoriye konamazlar.. Teşekkürler..

Rainbow kullanmayanlar temizlik yaptım demesin...Çünkü onlar sadece tozları havalandırırlar.
TEŞEKKÜRLER  RAINBOW.
Çiğler Bilgin

Senelerdir makinanın şanını duyuyordum , 5 senedir kullanıyorum ve inanın gerçek temizlik rainbow olmadan olmuyormuş, kimse ben temizliyorum demesin bu makinayı kullanmadan ...
Elif Topçu Hayta

1997 yılında almış olduğum model D4G,4640697 patent numaralı makinamı keyifle kullanıyorum.Alerjik rahatsızlığım bitti.Rainbow ile mükemmel temizlik yapıyorum.
Teşekkürler
Fatma KARASU

Mesajınız : annem kullanıyordu ben büyük temızlıklerde alıyordum 20 gündür benimde var çok mutluyum evimde şimdiden toz yok denecek kadar az eminim 2 ayda tamamen biticek... küçük bir not rainowla süpürürseniz toz bitiyor :} arkadaşım ayda bir kullanıyorum toz bitmedi dedi çok güldüm:}} dişardan gelen tozu engelliyemiyor malesef

Emine YAPICI


Sevgili Rainbow ailesi size teşekkürü borç biliyorum çünkü beni bu müthiş aletle tanıştırıp sahip olmama vesile olduğunuz için...  Yaklaşık 2 yıl önce sevgili Aylin İncekara evimize geldiğinde  eşimde bende bu ürünün harika olduğunu düşünsekte gerekliliği hakkında inancımız yoktu.Sevgili Aylinin burda katkısını ve başarısını göz ardı edemem laf aramızda biraz tutumlu,sabit fikirli ve zor ikna olan sevgili eşimi ikna edebildiği için ona teşekkürüm sonsuz,zaten emeğine ve işine olan saygı ve sevgisine hayran kaldım...Kızımızın astım alerji sorunu çıktıktan sonra rainbow almalısınız dediğinde ne kadar haklı olduğunu anladık...1 aydır kızım çok rahat uyuyor hapşırmıyor öksürmüyor mutluluğumuzu anlatamam... Sevgili Rainbow ailesine sevgili Aylin İncekara ya çok ama çok teşekkür ederim...Hayatıma sağlık ve konfor kattığınız için... 

Özlem Öktenay

 

Mesajınız : 1997 yılında aldığımız Rainbow, dün itibariyle motor arızası yaptı bunca yıl sonra ilk kez...Çok üzüldük; çocuğumuz hastalandı gibi bir şey oldu...Evde 2 gündür bir sessizlik hakim. Tamir masrafı şu anki bütçemizin dışında olduğu için başka makinelere bakalım dedik ama eşim ve ben anladıkki Rainbow´un yerini hiçbiri tutmaz, tutamaz... 


Niyazi İşlek

Mesajınız : Buraya yazdığımın mesajın hemen akabinde Ankara´dan telefonla arayan Zuhal Hanım ve İstanbul Teknik Serviste görevli Erol Bey olmak üzere tüm Rainbow yetkililerine, cihazın tamir sürecindeki içten yaklaşım, ilgi ve alakaları nedeniyle teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum ve bu ailenin bir üyesi olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum...

Meriç ENERCAN


Reyhan ÖZDEMİR

Merhaba 15 sene önce bir arkadaşım beni önermişti. Fakat ikna olamadım. Sonraki yıllarda 2 kez daha geldiler fakat yine ikna edilemedim. Fakat 10 ekim 2014 günü şu arıtma tanıtımı için istediler.bende tamam dedim.malum ankarada suSohbetleri yapılıyordu. Neyse UFUK MUTLU kardeşimiz ramazan kardeşim izle geldiler.cok güler yüzlü ve pozitif görünüyor ardı.sohbet ten sonra bana şu arıtma yı anlattı. Sonra ben süpürgesi almadığımdan bahsedilen güler yüzü ve ikna kabiliyeti ile bana anlattı ve ikna etti.muazzam bir anlatım kabiliyeti var.cok sakin ve ikna gücü beni razi etti.şimdi bende rain Bow aldım ve 3gündür hiç sevmediğim temizliği yardimci siz zevkle yaptım. Öncelikle ufuk mutlu kardeşime cook teşekkür ederim.sonrafa Rainbow a ve böyle iyi insanları bizlere gönderdiği için. Sağolasın ufuk mutlu kardeşim.senin gibi elemanları olan Rainbow un sırtı yere gelmez.lütfen böyle elemanlarınız çoğalsin. Tekrar size ve ufuk mutlu kardeşime Teşekkürler. Umarım çevremde pek çok kişiye önerecegim. Zevkli ve tozsuz temizlik allerjimede çok iyi geldi.sagolasin RAİNBOW ve gönderdiğiniz PERSONELİNİZ UFUK MUTLU.


Gülsüm KILIÇ

Rainbowla 25 sene önce tanıştım ama o zaman çok pahalı olduğu için alamamistik Yüksel Yıldızhan elemanimiz kadar hiç bir eleman ince noktasına kadar bize tanıtım yapmamisti biz Yüksel hanımın tanıtımından son derece memnunuz ince detaylarına kadar bize gösterdi ben rainbowu alalı 4 gn oldu evime iyi bir temizlik yaptım hala kirlenmedi evime girdiğim zman bir orman havası hissediyorum o kokular hele muhteşem insan kullanmayinca bilmiyor HERKESE KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM YILLAR ÖNCE ALMADIGIMA pişman oldum süper süper süper bişi Yüksel hanima çok teşekkür ederim gerçekten son derece harika bir eleman rainbowun Yüksel Yıldızhan gibi bir elemanı olduğu sürece sırtı yere gelmez Teşekkürler

Leyla ÖZGÜR

Öncelikle belirtmeliyim ki, arkadaşımın ismimi vermesiyle hatta biraz da istemeyerek tanıştım Rainbow´la. Oğlumun alerjik bünyeye sahip olması ve makinenin gerçekten iyi bir temizlik ürünü olması beni cezbetti. Ama şunu belirtmeden geçemem ki GÜL Hanım yerine başka bir kişi bu ürünü bana tanıtmış olsaydı asla güvenip alamazdım. Çünkü yıllardır önemli kurumlarda çalışan bir kişi olarak söylemeliyim ki GÜL Hanımın insanı etkileyen bir nezaketi ve pozitif bir elektriği var. İşini ve markasını sahiplenmiş, işine hakim ve donanımlı bir insan, sorularımı nezaketle ve bıkmadan cevapladı teşekkür ederim. Satış odaklı değil, ürünü ve özelliklerini ön planda tutan çok güleryüzlü bir hanımefendi,Rainbow markasını GÜL hanım ile tanıdım, GÜL Hanım olduğu sürece o firmanın prestiji hep yükselir.

Ayşegül KILIÇ


Bu gün Rainbow elemanınız Hakan Duman halı yıkama makinasının tanıtımını yaptı önceden de bilgi sahibi olduğumu sanıyordum fakat tüm özelliklerini büyük bir sabır ve nezaketle anlattığı için teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum teşekkürler.


Beriye Atali


Rainbow ailesinden Asiye Senel Hanım´a sorunumu hemen çözdüğü için özellikle teşekkürlerimi iletmek istiyorum.9 Yil önce satin aldigim Rainbowumdan çok memnunum, evimi tertemiz yaptığından 9 yildir yardımcı almıyorum,herkese de tavsiye ediyorum..pahalı bir cihaz fakat değiyor...

Kudret Kürbüz Kurtuluş

11 Nisan Cumartesi günü ürün tanıtım için evimize gelen görevli personeliniz Nuray İğde hanım bize ürün tanıtımını yaptı gerçekten çok profesyonelce ve işinin ehli bir pazarlamacı işini severek bıkmadan samimiyetle uzun süre tanıtım yaptı gerçekten çok harika bir ürün kendisine teşekkür eder başarılar dilerim.


Tuğşen ULUSOY

Muhteşem bir süpürge, 19 yıldır kullanıyorum daha önce temizlik yapmıyormuşum. Bu yıl yeniledim, daha pratikleşmiş olduğunu gördüm. Kızlarıma da aldırdım. Tanıtıma gelen Muzaffer Canker´e teşekkür ederim.

Serpil Büyükurvay

Uzun yıllardır Rainbow kullanıyorun,ikinci kez yenileme yaptım.Daha pratikleşmis buldum.Tanıtıma gelen Okan Adıgüzel beye teşekkür ederim

Çiğdem Kayhan


Merhabalar..Ben Salı günü bir senedir arıtma sistemi kullanan bir müşterinizdim.Bir sene boyunca her ay düzenli ödemeleri almaya gelen Orhan bey ´den yada sorun olduğunda mesai saati dışı bile olsa yardım eden,çözüm üreten Gazi  bey´ öncelikle çok teşekkür ediyorum.Salı günü yıllık bakımı yapılan arıtma sisteminden sonra Gazi bey o mükemmel evi bütün tozundan arındıran,kızım için yaşanılası bir ortam sağlayan makinayı tanıttı.İnanın maddi durumum olmadığı halde sizin de desteğiniz sayesinde makinayı aldım.Evim de yıllardır dolap üstünde duran halılarım şimdi gereken yerinde,kızımın allerjik astımı nedeniyle hep kilim yada bomboş duruyordu.9 yaşında ki kızımla bütün evi temizledik daha doğrusu makina temizledi...Sonuç olarak önce ekibiniz Gazi bey´e saygısı,efendiliği ve güler yüzü ile çalışma prensibine ,ekibine ,yardımlarınızdan dolayı size teşekkür ediyorum..Başarı tek başına değildir biliyorum ama sizin ve ekibinizin uyumu sayesinde kaçınılmaz olacaktır..Deniz´in annesi,Hemşire Çiğdem KAYHAN,SAYGILARIMLA.

DİLEK GÜLMEZ

Biz 1 senedir su arıtma cihazınızı kullanıyoruz.çok memnunuz.Fakat süpürgeye karşı önyargılıydık.Tanıtıma da zor razı olduk. 20.03.2016 da Yeliz Togan hanım bizi önyargılarımızdan kurtardı.Hatta asla almayız dediğimiz cihazı bize sevdirdi.İşini severek ve laikıyla yapan Yeliz hanıma teşekkür ederiz.


ALİ KARTAL

M-Ü-K-E-M-M-E-L öncelikle süpürge değil rainbow.bu konuda anlaşalım.evinizi süpürmeyecek rainbowlayacaksınız.ve temizlik neymiş anlayacaksınız.yani derinlmesine artı evin havasınıda beraber gerçekleştireceğiniz bir temizlik.bize her türlü yardımı sağlayan Özgül Tatar hanımada teşekkürler..


Suzan Bayraktaroğlu

Merhabalar, Hafta başında yazdığım mesajda, arızalı süpürgemin tamirinin yapılmasını talep etmiştim. Bunun üzerine hemen telefonla arayarak ilgilenmeniz ve arkasından süpürgemin tamir edilmesi, beni çok memnun etti. Zaten Rainbow ailesine güvenerek bu talepte bulunmuştum.İlginize çok çok teşekkür ediyorum.İnşallah süpürgem bir daha arızalanmaz.Bu vesile ile Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı işler dilerim.

Zeynep Betül Günel
Sevgili Rainbow ailesi ben ilk makinemi 1996 da aldım 2010 yılında değiştirerek ikinci makineme sahip oldum .Bu arada cevremdeki bütün arkadaşlarımıda bu güzellikten yararlandırdım ..Belki kayıtlarınızda vardır en az 10 arkadaşım rainbow ailesine katıldılar . memnuniyetimiz sonsuz.. Fakat bunu ben ve çevremdekiler belirli zamanlarda eve demoya gelen bazı arkadaşların aşırı ısrarcı davranışlarından şikayetlerimizide bildirdik . Tabiiki tüm satış elemanlarını söylemiyorum ..İşini son derece düzeyli profesyonel bir satış elemanında olması gereken özelliklere sahip arkadaşlarınızda var . Dün bana bakıma gelen Sevgi Cançeker hanımefendi gibi elemanlarınız olduğu takdirde satışlarınızın 100/100 artacağından şüpheniz olmasın ..Kendisine çok teşekkür ediyorum .Böyle bir elamanla çalıştığınız içinde sizleri tebrik ediyorum SAYGILARIMLA

Zeynep Demirtaş
Farkında bile değilim tam 20 yıl kullanmışım. Sorun olmamamsına rağmen Muhdeşem bir fiyata yine muhteşem bir yeni model raınbow aldım. TEŞEKKÜRLER RAINBOW


Remziye Yüksel Dabanlı

Kurumunuzun ürünlerinden ve hizmetlerinden çok memnunum. Teşekkürlerimi saygılarımla sunarım.

 

1997 Yılından beri kullanıyorum tek kelimeyle muhteşem yenileme yaptım ayrıca rain-life su arıtma sisteminide kullanıyorum o da harika.
Nurten DOĞANCI


Nurten DOĞANCI

1997 Yılından beri kullanıyorum tek kelimeyle muhteşem yenileme yaptım ayrıca rain-life su arıtma sisteminide kullanıyorum o da harika.


Behice Demir
Yıllardır rainbow kullanıyorum. Süpürgesi, su arıtıcısı ve en son buhar makinesi. Hepsinden çok memnundum tabiiki ama buhar makinesi almak hayatımda yaptığım en akıllıca tercih oldu diyebilirim. Beni ürünle tanıştıran Arzu hanıma çok çok teşekkür ederim. Kesinlikle bütün ürünlerini tavsiye ediyorum.

 

RAINBOW TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

Yetkili Makama, 4 Eylül 2018

 

Ben Kocaeli ve İstanbul’daki yaşamımdan sonra Ankara’ya yerleşmiş olup, 14 yıldır Ankara’da yaşamaktayım.


Daha evvel defalarca gerek kendi evimde, gerek arkadaşlarımın, yakınlarımın evlerinde rainbow temizlik sistemi ile ilgili tanıtımlar yapılmıştır ve ben her defasında mükemmel bir mühendislik ürünü olduğunu takdirle karşıladığımı, ürünü zaten beğendiğimi, etkileyici bulduğumu ve tüm bunlara rağmen hiçbir zaman satın almayı düşünmediğimi defalarca vurgulamışımdır. Hatta birkaç defa da tanıtım taleplerini reddettim. Çünkü tanıtım elemanları yeterinden fazla ısrarcı ve bir o kadar da bezdirici bir şekilde ev sahibini satın almaya zorluyorlar ki insanlar en sonunda “daha fazla uğraşamayacağım” dercesine satın almak durumunda kalıyorlar. Elbette bu bir satış taktiği – tekniği… Bunu da doğal karşılamak gerektiğini düşünüyorum.


Geçtiğimiz hafta Rainbow Ankara’dan Arzu hanım telefon ederek; 19 Haziran 2018 tarihinde satın almış olduğum Rain Life su arıtma cihazının Ph değerinin kontrolünü yapmak üzere bir elemanın 1 Eylül 2018 Cumartesi günü adresime yönlendirileceği, aynı elemanın rainbow tanıtımı yapmasına izin verip veremeyeceğimi sordu, ben satın almak niyetinde olmadığımı ve bu kararımın kesin olduğunu belirterek evime gelmelerine izin verdim.


Cumartesi günü 12:30 civarında Ahmet Korkmaz isminde bir bey geldi. Kapıdan girerken kendini tanıtması esnasındaki güçlü el sıkışı ile bana güven verdi. Hiç tanımadığım bu insanın evimde bulunması beni rahatsız etmedi. Tanıtıma başlamadan evvel yeni bir ürün satın almaya kesinlikle niyetim olmadığını vurguladım. Ahmet Bey bu konuda ısrarcı olmayacağını, kararıma saygı duyduğunu belirterek kendimi özgür hissetmemi sağladı ve tanıtıma devam ederken işini çok sevdiği, sahiplendiği de açıkça belli oluyordu. Temizlik sisteminin tüm parçalarını tanıtarak, kullanım detaylarını anlatarak uygulamalara devam etti. 


Ben en başından beri kararlılığımı sürdürerek kendisini dinledim. Bu süreç içerisinde genel çerçevede yapılan sohbet esnasında beni daha detaylı tanıma gayreti içerisinde olduğunun da farkındaydım. Arada bir sistemi satın alıp almama konusundaki kararlılığımı bana hissettirmeden kontrol ederek cihazın birtakım parçalarının hangi materyalden yapıldığını dahi anlatma ve açıklama gayreti içerisindeydi. 


Ahmet Bey de ısrarcı olmama konusundaki kararlılığını sürdürmeye devam ederek son derece profesyonel bir tavır sergiliyordu. Eğer ısrarcı olsaydı daha önceki tanıtımlarda olduğu gibi otomatik olarak ürünü itici görecektim. O nedenle ben de anlatılanları ve uygulamaları ilgiyle ve sabırla dinledim ve izledim. 


Fiyat ve ödeme bilgisini benim bütçeme, mevcut borçlarıma göre uyarlama, bana sunma çabaları ise yine usule uygun ve saygı çerçevesindeydi.  Ben ise hala satın almamak konusunda kararlı olduğumun farkındaydım. 


Sonunda; Ahmet beyin başarıyla ve sabırlı tarzını sürdürmesi, benim gibi kararlı ve zor bir müşteriyi dahi ikna etmiş bulunmakta.


Böylesine güçlü ve istikrarlı bir elemanı bünyenizde bulunduruyor olmanızın RAINBOW AİLESİ için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. 


Nezdinizde Ahmet Korkmaz beye teşekkür ediyorum.


Başarılarınızın devamını dilerim.

 

Saygılarımla,

Yıldız Temel

Adı, Soyadı :
E-Posta :
Telefon :
Gsm :
Mesajınız :